Логін:  
Пароль:  Новини по категоріям
Місто
Район
Політика, Економіка
Надзвичайні події, Кримінал
Культура, Мистецтво
Освіта, Спорт
Статті, Публікації
Інші новини
Календар новин
«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Канали

Слідкуйте за новинами з порталу на головній сторінці Яндекса, додавши віджет.

добавить на Яндекс
Реклама

Новини

Всі новини » Місто » 2009 » Червень » 15


Діяльність ринків та захист прав споживачів

  10 червня відбулося спільне засідання координаційної ради з питань контролю за діяльністю ринків та захисту прав споживачів.  Заслухано планові питання:

    - Про результати виконання розпорядження міського голови від 14.05.2009 № 340-р «Про створення груп з проведення інвентаризації торгових місць на ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський».
  Так, Руснак Ірина – начальник відділу аналізу та прогнозування доходів фінуправління поінформувала про те, що з 14 по 28 травня 2009 року була проведена суцільна інвентаризація торгових місць на ринку, під час якої  зафіксовано всі торгові місця, їх площі, перевірено сплату ринкового збору , його розмір і відповідність зайнятому місцю, а також наявність необхідних документів  на право торгівлі на ринку.
  Що стосується наявності реєстрації підприємницької діяльності і наявності фіксованого або єдиного патентів Ірина Леонідівна повідомила, що  під час інвентаризації виявлено 12 торгуючих, які працювали без патентів та 11 – які заявили, що в процесі  оформлення документів. Списки таких підприємців ОДПІ взяли на контроль для залучення їх до повного оподаткування. Крім того, було зазначено про факти невідповідності розташування торгових місць до затвердженої схеми ринку. Тому за результатами інвентаризації до адміністрації ринку буде направлено звернення щодо приведення плану ринку у відповідність до фактичного розташування торгових місць.
  Також,  до уваги взято звернення адміністрації ринку у фінансове управління щодо проведення коригування ринкового збору в сторону зменшення на 4,8 тис. грн. щомісячно, або на 57,6 тис.грн. річного розміру збору, який врахований при затвердженні міського бюджету на 2009 рік.

    - Про результати роботи групи з перевірки умов реалізації продуктів харчування на ринках міста.
  На виконання  розпорядження міського голови від 14 травня 2009 року  № 343-р „Про затвердження складу комісії  з перевірки умов реалізації продуктів харчування на ринках міста”, 14 травня 2009 групою, у складі  заступника начальника відділу торгівлі та захисту прав споживачів Стремінської Н.І., помічника  санітарного лікаря по гігієні харчування міської СЕС Клапатюк В.З., заступника начальника управління ветеринарної медицини у місті Кам’янець-Подільському Сеника В.М., дільничного інспектора МВ УМВСУ в Хмельницькій області Стельмаха В.М в присутності  старшого контролера - касира ринку Гнатюк О.А., проведено перевірку дотримання суб’єктами підприємницької діяльності умов реалізації продуктів харчування, правил торгівлі та  вимог санітарного законодавства на ринку КВЗП «Кам’янець-Подільський».
  З порушенням температурного режиму  зберігання продуктів харчування підприємець  К. реалізовувала сьомгу в кількості 3 упаковки, сир копчений – 7 упаковок, сир твердий російський – 3 упаковки. Підприємець Г. проваджувала підприємницьку діяльність без проходження медогляду. Інший підприємець реалізовувала  редьку ( 2кг.), огірки (5кг.), помідори ( 5кг.), капусту ( 8 кг.) без   досліджень лабораторії ветеринарної медицини ринку.  Підприємець Ш. реалізовував капусту ( 8 кг.), помідори (10 кг.) без проведення лабораторного дослідження якості продукції. Підприємець  Т. здійснювала підприємницьку діяльність з порушенням вимог санітарних норм та правил (у кіоску відсутній умивальник та предмети особистої гігієни). За виявлені  порушення на приватних підприємців спеціалістами Кам’янець-Подільської міської СЕС складено протоколи про адмінпорушення.
  За кілька днів червня   виявлено  велику кількість правопорушень підприємцями, але у зв’язку з  вимогою постанови КМУ від 21 травня 2009 року № 502  «Про тимчасові обмеження  щодо здійснення заходів  державного нагляду ( контролю) у сфері  господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року» протоколи про адмінпорушення  на приватних підприємців  працівниками СЕС не складались.   Комісія продовжує  роботу по виконанню розпорядження міського голови.

    - Про результати роботи по конституційному захисту прав споживачів у місті за 5 місяців цього року.
  Як повідомив начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сергій Цвях у минулому році було розглянуто 459 заяв, скарг та звернень громадян-споживачів. В результаті позитивного вирішення питань їм повернуто кошти та здійснено обмін на товари належної якості на загальну суму 126 203 грн.
  Вже у поточному році розглянуто 120 заяв, скарг та звернень громадян, прийнято участь у судових засіданнях по 3-х справах  захисту прав споживачів. За товари неналежної якості споживачам повернуто коштів та здійснено обмін на товар , що відповідає вимогам нормативних документів на загальну суму 61 тис.грн. Значна увага приділяється практичному вирішенню питань жителів, які скаржаться на незадовільне надання послуг з тепловодопостачання та водовідведення підприємством «Тепловоденергія». В цьому році розглянуто більше 80 колективних та індивідуальних звернень споживачів, яким у результаті комісійного обстеження здійснено перерахунки більше ніж на 2 тис.грн.
city.kp.km.ua

Додав(ла): -ljova- | Переглядів: 1072
Коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Підприємства

  naBazar
  Хотин, готель м. Хотин
  Кам’янець-Подільський центр повітроплавання
  Колиба Ведмідь, ресторан с. Гаврилівці
  Фуршет, супермаркет

Оголошення

Коментарі

  Магазин - це кошмар. Купили телефон Lenovo, ц...
911 комп`ютерна техніка
  яка ціна Iphone 5? і чи можна взяти в кредит ...
911 комп`ютерна техніка
  У вас є Lenovo A528?
911 комп`ютерна техніка
  Відпочивали в серпні. Дорога - жах, краще їха...
Сонячна Долина, садиба смт Стара Ушиця
  03849 3-12-51
Автовокзал Кам'янець-Подільський
Copyright Kam-Pod.in.ua © 2008-2020.


При використанні матеріалів сайту, гіпер-посилання на kam-pod.in.ua обов'язкове.