Підсумували спортивний рік району - 11 Лютого 2012 - Освіта, Спорт - НОВИНИ - Портал живого міста Kam-Pod.in.ua м. Кам'янець-Подільський
Логін:  
Пароль:  



Новини по категоріям
Місто
Район
Політика, Економіка
Надзвичайні події, Кримінал
Культура, Мистецтво
Освіта, Спорт
Статті, Публікації
Інші новини
Календар новин
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Канали

Слідкуйте за новинами з порталу на головній сторінці Яндекса, додавши віджет.

добавить на Яндекс
Реклама

Новини

Всі новини » Освіта, Спорт » 2012 » Лютий » 11


Підсумували спортивний рік району

  27 січня у РЦНКМ «Розмай» проходили урочистості з нагоди підведення підсумків 2011 спортивного року. Перший заступник голови Кам’янець – Подільської РДА Ніна Фабіянська привітала та нагородила кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, команди. Цінні подарунки від депутата обласної ради Володимира Мельниченка вручила чемпіонкам світу та Європи з пауерліфтингу, заслуженим майстрам спорту Олені Козловій та Тетяні Ахмамєтєвій помічник депутата Тетяна Мельниченко.

10 кращих спортсменів року з олімпійських видів спорту

  1. Ольга Арсенюк – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, срібний призер обласних юнацьких ігор, член збірної області (футбол); 2. Руслана Вошумірська – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, срібний призер обласних юнацьких ігор, член збірної області ДЮСШ «Колос» (футбол); 3. Анна Горгулько – КМС, чемпіонка України, чемпіонка області, член збірної області (тхеквондо ВТФ); 4. Юрій Карбовський – фіналіст кубку області, володар кубку району (футбол); 5. Сергій Клепацький – МС, срібний призер чемпіонату України, чемпіон області , член збірної області ДЮСШ «Колос» (важка атлетика); 6. Олександр Кулеша – МС, срібний призер чемпіонату України, чемпіон області, ДЮСШ «Колос» (важка атлетика) . 7. Андрій Мельник – МС, срібний призер чемпіонату України, чемпіон області, член збірної області ДЮСШ «Колос» (важка атлетика). 8. Ольга Романюк – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, срібний призер обласних юнацьких ігор, член збірної області ДЮСШ «Колос» (футбол); 9. Максим Ткач – чемпіон України у студентській лізі, чемпіон району, (волейбол). 10. Андрій Котюк – МС, бронзовий призер чемпіонату України, чемпіон області, ДЮСШ «Колос» (важка атлетика).

5 кращих спортсменів року з не олімпійських видів спорту

  1. Андрій Андрущенко – МСМК , бронзовий призер чемпіонату світу, чемпіон області , ДЮСШ відділу освіти ( пауерліфтинг ); 2. Тетяна Ахмамєтєва – ЗМС , срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонка України, чемпіонка області, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг ). 3. Майя Безродна – чемпіонка обласного фестивалю «Богатирська слава Поділля» (армспорт) . 4. Володимир Дмітрієв – чемпіон області , чемпіон обласного фестивалю «Богатирська слава Поділля» ( гирьовий спорт ) . 5. Олена Козлова – ЗМС, чемпіонка світу та Європи, чемпіонка України, чемпіонка області, ДЮСШ відділу освіти ( пауерліфтинг ) .

10 кращих спортсменів – юніорів

  1 Вероніка Боднарюк – срібна призерка обласної спартакіади школярів, ДЮСШ відділу освіти (футбол); 2 Віталій Воронецький – чемпіон Європи серед юніорів, чемпіон України серед ДЮСШ, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг); 3 Василь Дем’яненко – МСМК, чемпіон світу серед юніорів, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг) ; 4 Вікторія Жвалюк – чемпіонка області, ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика). 5 Ілля Загрійчук – чемпіон обласної спартакіади школярів, ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс) . 6 Анастасія Колупай – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, срібний призер обласних юнацьких ігор, (футбол); 7 Віка Крівіцька – КМС, бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів, чемпіонка обласних юнацьких ігор, (тхеквондо ВТФ). 8 Назарій Попель – чемпіон області серед юніорів, ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика). 9 Анастасія Розумовська – чемпіонка обласних юнацьких ігор, ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика ). 10 Єлизавета Солопан – бронзова призерка чемпіонату України серед ДЮСШ, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг);

Кращі тренери

  1. Іван Боднар – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу. 2. Вадим Воронецький – заслужений тренер України , тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу ; 3. Олександр Дорож – тренер районної ДЮСШ «Колос» з футболу. 4. Микола Мельник – заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ «Колос» з важкої атлетики. 5. Анатолій Тимчук – тренер ДЮСШ «Юність», тхеквондо ВТФ. Кращі спортсмени – ветерани 1. Леонід Березніцький – МС, чемпіон України серед ветеранів, ( гирьовий спорт ) ; 2. Валентин Борчук – чемпіон району, чемпіон району серед ветеранів (волейбол). 3. Микола Дубчак – бронзовий призер чемпіонату україни серед ветеранів (легка атлетика). 4. Анатолій Галампета – чемпіон району (волейбол) 5. Олег Ковальчук – чемпіон району серед ветеранів (волейбол) 6. Наталія Мазурок – чемпіон області, володар міськрайонного кубку (футзал) 7. Тамара Матвійчук – бронзовий призер обласних сільських спортивних ігор (настільний теніс) 8. Сергій Мокрицький – срібний призер чемпіонату району (волейбол) 9. Микола Павлюк – срібний призер обласної спартакіади керівників та чемпіонату району (волейбол) 10. Тетяна Чумагіна – чемпіон обласної спартакіади державних службовців (шашки).

  Командою року визнано збірну району з футболу серед дівчат – чемпіон обласних сільських спортивних ігор, срібний призер обласних юнацьких ігор, срібний призер обласної спартакіади школярів, сьоме місце у першості України серед сільських команд.

  Переможцем огляд – конкурсу на краще спортивне село визнано – с. Нігин (враховувалось проведення у селі спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, а також участь спортсменів у районних, обласних та всеукраїнських змаганнях ). Нагороди отримали призери чемпіонату району 2011 року з футболу Чемпіонат району ( вища ліга ) 1 місце « Товтри» ( Нігин ) 2 місце « Метеор » ( Колибаївка ) 3 місце « Атланта » ( Гаврилівці ) Перша ліга 1 місце « Левада» (Довжок) 2 місце « Смотрич » ( Нігин ) 3 місце « Нібулон » ( Підпилип’я ) Найрезультативніший гравець – Якубов Алішер (Товтри) Кращий суддя – Гладиш Віктор Миколайович

  За підтримку футбольних команд відзначено: Прокопова Михайла – ФК «Октава » (Слобідка-Рихтівська) Гребелюка Ігоря, Дрануса Валентина, Хамелюка Руслана – ФК « Товтри» (Нігин) Корчинського Володимира, Велігіна Олександра – ФК « Метеор » ( Колибаївка ) Малищука Євгена – ФК «Рус-сич» (Калачківці) Данчука Валерія , Данча Василя– ФК « Атланта » ( Гаврилівці ) Богданова Миколу – ФК « Левада» (Довжок), Богачика Сергія – ФК « Нібулон » ( Підпилип’я ) Трушева Генадія – ФК « Фора» (Залісся 2) Цуглевича Якова – ФК «Тірас» (Велика Слобода) Брунька Георгія – ФК «Астра» (Шутнівці) Борчука Вячеслава – ФК «Дністер» (Стара Ушиця) Ваната Андрія – ФК «Мрія» (Ходорівці) Гая Ігоря – ФК «Нива» (Калиня).

 Тхеквондо ВТФ

  27 – 29 січня у Хмельницькому проходив чемпіонат області з тхеквондо ВТФ, на якому районна команда здобула 4 призових місця. Чемпіонкою змагань серед дорослих стала Віта Крівіцька, бронзовим призером – Максим Дзядик. Серед юнаків срібним призером став Олександр Лабунський, бронзовим – Валентин Непокритий (тренер А.Тимчук). Баскетбол.

  24 січня у Кульчиївцях проходила районна спартакіада школярі з баскетболу серед дівчат, у якій взяло участь 6 команд. Перемігши у вирішальний грі з рахунком 28:23 суперниць з Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. чемпіонами змагань стала команда Кульчиївецького НВК (тренери О.Ковальчук, Р.Ткачук). Друге місце у нігинських баскетболісток, третє – Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст.

  Завжди свіжі новини України і не тільки.
Кам'янець-Подільська районна державна адміністрація

Додав(ла): -ljova- | Переглядів: 400
Коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Підприємства

  Радіо-таксі 1555
  Княжий Двір, ресторан
  Відділ культури Кам'янець-Подільської міс...
  Туристична агенція Сінькевич Л.І.
  УТОС, УВП

Оголошення

  Бетон різних типів міцності від марки 100 до ...
  Металеві вхідні двері Кам'янець-Подільськ...
  Відкрити замок дверей Кам'янець-Подільськ...
  Ремонт мобільних телефонів, планшетів, ноутбу...
  Автозапчасти фиат, пежо, ренно, ситроен

Коментарі

  Магазин - це кошмар. Купили телефон Lenovo, ц...
911 комп`ютерна техніка
  яка ціна Iphone 5? і чи можна взяти в кредит ...
911 комп`ютерна техніка
  У вас є Lenovo A528?
911 комп`ютерна техніка
  Відпочивали в серпні. Дорога - жах, краще їха...
Сонячна Долина, садиба смт Стара Ушиця
  03849 3-12-51
Автовокзал Кам'янець-Подільський
Copyright Kam-Pod.in.ua © 2008-2016.


При використанні матеріалів сайту, гіпер-посилання на kam-pod.in.ua обов'язкове.