Логін:  
Пароль:  Новини по категоріям
Місто
Район
Політика, Економіка
Надзвичайні події, Кримінал
Культура, Мистецтво
Освіта, Спорт
Статті, Публікації
Інші новини
Календар новин
«  Лютий 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Канали

Слідкуйте за новинами з порталу на головній сторінці Яндекса, додавши віджет.

добавить на Яндекс
Реклама

Новини

Всі новини » Район » 2013 » Лютий » 13


Працівники галузі культури підводили підсумки

  «Галузь культури є однією  з найпріоритетніших, адже саме вона сприяє всебічному розвитку людини, вчить її шанувати столітні традиції предків, збагачує духовно», – такими словами заступник голови адміністрації Павло Довгопол 5 лютого розпочав підсумкову нараду працівників культри Кам’янець-Подільського району за 2012 рік. Дійсно, зважаючи на той факт, що минулий рік для галузі культури був водночас роком стабілізації ситуації і кардинальних реформ, найважливішими напрямками були і залишаються: - забезпечення належних умов для культурного розвитку суспільства, для діяльності існуючої мережі закладів, підприємств, організацій культури, мистецьких колективів; - сприяння задоволенню духовних, естетичних потреб громадян , у всіх регіонах України,  і в нашому Кам’янець-Подільському районі зокрема; - забезпечення належних умов та оплати праці для працівників культури, для професійних творчих працівників, для розвитку мистецького аматорства; – здійснення державної мовної політики; - здійснення державної політики у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин України.

  У році, що минув, українська культура, завдяки зусиллям працівників культурно- мистецької сфери, потужній підтримці держави, зберегла темпи розвитку, незважаючи на нелегкі проблеми, з якими  приходилося стикатися. Так, працівники культури району впродовж 2012 року впроваджували ряд цікавих культурно-мистецьких проектів, які в свою чергу сприяли відродженню традицій пісенного мистецтва. Мистецькі школи пишалися своїми вихованцями, які стали переможцями не лише обласних, але й всеукраїнських конкурсів. Одним із позитивних здобутків розвитку бібліотек був і залишається процес їх  інформатизації. Із впровадженням нових інформаційних технологій бібліотеки реалізують стратегію переходу від традиційної бібліотеки до динамічного центру інформації. Завдяки цим зрушенням жителі сільської місцевості  поступово отримують доступ до мережі інтернет. І, хоча цей процес відбувається не такими швидкими темпами як би хотілося, позитивні тенденції вже наразі є. «Одним з найбільших недоліків, на сьогодні, в розвитку бібіліотечної системи, є, звичайно, недостатність у виділенні коштів на поповнення бібліотечного фонду. Це є дуже важливо, адже від оновлення полиць новими сучасними книжками, залежить те, як часто і скільки буде приходити до бібліотек людей», – про це наголосила у своєму зверненні до працівників галузі культури, до сільських та селищних голів завідувач центральної районної бііліотечної системи Надія Федорчук.

  Ще одним з важливих напрямків галузі культури  є пам’ятко-охоронна робота, яка потребує  значної уваги  як зі сторони держави так і зі сторони органів місцевої влади. Тому, нещодавно заступником голови адміністрації було розроблено рекомендаційного характеру листи щодо дотримання норм охорони та збереження пам’яток історії, археології, архітектури та укладення охоронних договорів на пам’ятки. Взагалі, діяльність всіх працівників галузі культури постійно стимулювалася тим особливим значенням, яке Президент України Віктор Янукович надавав впродовж року культурному розвитку та ефективній культурній політиці держави у справі модернізації України та консолідації всього суспільства. А від себе Павло Григорович додав: « Я, як заступник голови адміністрації з гуманітарних питань буду і надалі всебічно сприяти щодо виділення коштів у ініціативах відділу культури та підтримці регіональних програм. Попереду у нас ще багато спільної роботи, тому наперед дякую вам за розуміння».

І. Вареницька
Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація

Додав(ла): -ljova- | Переглядів: 493
Коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Підприємства

  Комп’ютерний Всесвіт
  ЛітАрт
  Музей грошей
  СІТІБРЕНD
  ДНЗ №21 "Золота рибка"

Оголошення

  Узаконення земельних ділянок в Кам’янець-Поді...
  Дерев'яні, металеві сходи Кам’янець-Поділ...
  Участок 0,81 га в Камянце-Подольском
  Будівництво басейнів Кам’янець-Подільський.
  Участок 0, 81 га в Камянце-Подольском

Коментарі

  Магазин - це кошмар. Купили телефон Lenovo, ц...
911 комп`ютерна техніка
  яка ціна Iphone 5? і чи можна взяти в кредит ...
911 комп`ютерна техніка
  У вас є Lenovo A528?
911 комп`ютерна техніка
  Відпочивали в серпні. Дорога - жах, краще їха...
Сонячна Долина, садиба смт Стара Ушиця
  03849 3-12-51
Автовокзал Кам'янець-Подільський
Copyright Kam-Pod.in.ua © 2008-2018.


При використанні матеріалів сайту, гіпер-посилання на kam-pod.in.ua обов'язкове.