Логін:  
Пароль:  Новини по категоріям
Місто
Район
Політика, Економіка
Надзвичайні події, Кримінал
Культура, Мистецтво
Освіта, Спорт
Статті, Публікації
Інші новини
Календар новин
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Канали

Слідкуйте за новинами з порталу на головній сторінці Яндекса, додавши віджет.

добавить на Яндекс
Реклама

Новини

Всі новини » Інші новини » 2013 » Березень » 11


Роботодавці – уникайте зарплати «у конвертах»

  Основним джерелом наповнення місцевого бюджету є податок  на доходи фізичних осіб. Ці кошти спрямовуються на вирішення соціальних проблем міста. Тому, аби завтра мати якісне медичне обслуговування та належний рівень освіти й культури, сьогодні надзвичайно важливим є вжиття цілої низки заходів, спрямованих на викриття фактів порушень податкового законодавства під час виплати зарплати. Одним з пріоритетних напрямів роботи податківців Кам’янець-Подільської ОДПІ є контроль за надходженнями до бюджету податків на доходи фізичних осіб, а саме за платниками податків – юридичними особами, які, здійснюючи фінансово-господарську діяльність, нарощуючи обсяги виробництва, отримуючи значні прибутки, не виплачують зарплату працівникам та, відповідно, не перераховують податок на доходи фізичних осіб або перераховують його в незначних розмірах.

  Для запобігання подібним явищам податковою інспекцією проводиться аналіз по надходженню податку на доходи фізичних осіб та надаються пропозиції щодо заслуховування керівників вище зазначених підприємств на постійно діючих комісіях при міськвиконкомі та райдержадміністрації. Також з керівниками даної категорії підприємств проводяться співбесіди у інспекції. Головна мета таких зустрічей -  усунення причин, що створюють передумови для мінімізації заробітної плати і сплати зменшених сум податку на доходів фізичних осіб.

  Наприклад, протягом 2012 року проведено відповідну роботу щодо підвищення рівня заробітної плати з керівниками 112 підприємств та 182 фізичними особами – підприємцями. В результаті підвищили рівень заробітної плати на 87 підприємствах та 175 фізичних осіб – підприємців,  додатково надійшло до місцевого бюджету податку на доходи фізичних осіб в сумі 140,0 тис.грн.

  Особлива увага приділяється суб’єктам господарської діяльності, які згідно обраної фор­ми ведення обліку займаються вироб­ництвом та наданням послуг, що потре­бують значних трудових ресурсів. А звітують про відсутність або незначну кількість найманих працівників.

  Щоденно відслідковується сплата податку згідно реєстру платників, проводиться аналіз повноти сплати по строках виплати авансу та заробітної плати. Оперативно з’ясовуються факти неперерахування або перерахування не в повному обсязі податку до бюджету. Проводиться відповідна робота, щодо залучення до сплати податку філій, відокремлених підрозділів та інших платників.

  Враховуючи те, що за нинішніх економічних умов доходи українців ще перебувають на межі між легалізацією та „тінню”, податківці й надалі працюватимуть над усуненням такого явища, як використання незареєстрованих найманих осіб та виплата заробітної плати „в конвертах”.

  Працівниками Кам’янець-Подільської ОДПІ протягом 2013 року буде проводитися контрольно – перевірочна робота щодо фізичних осіб – підприємців, підприємств, установ, організацій  керівники яких не збільшили розмір заробітної плати та з якими було проведено співбесіди щодо підняття розміру заробітної плати, згідно аналізу звітності 1ДФ за 2012 рік  та у яких буде виявлено незареєстрованих належним чином найманих працівників.

  Податківці продовжують здійснювати  контроль, щодо виплат заробітної плати  «у конвертах».

 Сектор взаємодії із засобами масової інформації та  громадськістю
Кам’янець-Подільської ОДПІ


  Завжди актуальний список вакансій. Знайти варту роботу в Хмельницькій області це реально.
Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація

Додав(ла): Admin | Переглядів: 544
Коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Підприємства

  Садиба, смт Стара Ушиця
  Комфорт Бюро
  Ніка, готель
  Міський еколого-натуралістичний центр учнівсь...
  БРДМ

Оголошення

Коментарі

  Магазин - це кошмар. Купили телефон Lenovo, ц...
911 комп`ютерна техніка
  яка ціна Iphone 5? і чи можна взяти в кредит ...
911 комп`ютерна техніка
  У вас є Lenovo A528?
911 комп`ютерна техніка
  Відпочивали в серпні. Дорога - жах, краще їха...
Сонячна Долина, садиба смт Стара Ушиця
  03849 3-12-51
Автовокзал Кам'янець-Подільський
Copyright Kam-Pod.in.ua © 2008-2019.


При використанні матеріалів сайту, гіпер-посилання на kam-pod.in.ua обов'язкове.