Логін:  
Пароль:  Новини по категоріям
Місто
Район
Політика, Економіка
Надзвичайні події, Кримінал
Культура, Мистецтво
Освіта, Спорт
Статті, Публікації
Інші новини
Календар новин
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Канали

Слідкуйте за новинами з порталу на головній сторінці Яндекса, додавши віджет.

добавить на Яндекс
Реклама

Новини

Всі новини » Місто » 2010 » Листопад » 15


Візит голландських інвестиційних компаній, що працюють в сфері енергозбереження та енергоефективності до Кам’янця-Подільського

  У 2010 році Кам’янець-Подільський був відібраний, як пілотне місто у форматі  Проекту «Government 2Government», що реалізовуватиметься «Агенцією зі співпраці щодо питань змін клімату та енергії» та Асоціацією «Енергоефективні міста України». Куратор проекту – Сліман Абу Амара  ( Агенція співпраці щодо питань клімату  та енергії, Нідерланди). На даний час, у рамках проекту розробляється «План дій з підвищення енергоефективності  м. Кам’янця-Подільського». Даний проект сприяє не тільки подальшому становленню  позитивного іміджу нашого міста на теренах України та європейському рівні, демонструє готовність кам’янецької громади активно брати участь у актуальних європейських проектах, пов’язаних із  енергозбереженням та енергоефективністю але й є необхідною складовою при залучені інвестицій  від міжнародних фундацій та бізнес-структур; створює ґрунт для подальшої  плідної та взаємовигідної співпраці з міжнародними інвесторами.

  8 листопада 2010 року у конференц-залі готелю SAS  RADISSON (м. Київ, вул. Ярославів Вал, 22) у рамках першого Україно-Голландського Дня Енергетичних Інвестицій відбулася зустріч представників урядів та муніципалітетів України та  Нідерландів.

  На персональне запрошення посла Королівства Нідерландів в Україні, Яна Волтерса, Кам’янець-Подільський муніципалітет на зустрічі представляли заступник міського голови з житлово-комунальних питань Віктор Дибаш та завідувач відділу енергозбереження Юрій Лягутко.

  Під час Україно-Голландського Дня Енергетичних Інвестицій  учасники зустрічі мали нагоду обмінятися інформацією  стосовно  можливостей  фінансування проектів  з енергоефективності  та відновлювальної енергетики  в Україні  з боку  європейських та  міжнародних фінансових інституцій.  Обговорювалося впровадження технологій та нових рішень у  секторі енергетики, представлені українськими та голландськими компаніями, провідними  міжнародними фінансовими інституціями. Представники  голландських міст поділилися  прикладами найкращих  практик у  муніципальній енергоефективності. В ході зустрічі  учасники Україно-Голландського Дня  Енергетичних Інвестицій могли скористатися не тільки  змістовно-насиченими презентаційними сесіями, але й  широкими можливостями для налагодження контактів та неформального спілкування.

  Організаторами заходу є Agency NL, Міністерство Економіки Королівства Нідерлдандів та Посольство делегації голландських Королівства  Нідерландів  в Україні за сприяння :
    - Національного  агентства  з питань забезпечення  ефективного використання  енергоресурсів  України (НАЕП);
    - Асоціації «Енергоефективні міста України»;
    - Нідерландсько-української сталої енергетичної платформи  (НУСЕП);
    - Компанії Philips (ТОВ «Філіпс Україна»)
    - В продовження Україно-Голландських Днів Енергетичних Інвестицій, 11 листопада 2010 року у Кам’янці–Подільському  відбудеться зустріч представників міської влади з представниками голландських  компаній.

  11 листопада, в продовження київської зустрічі, до Кам’янця-Подільського прибуде делегація представників голландських компаній, котрі виявили інтерес до  інвестиційно привабливих  об’єктів  комунальної інфраструктури нашого міста, серед яких:
    - Міська ТЕЦ;
    - Міські каналізаційні очисні споруди (МКОС);
    - Водоочисна  станція;
    - Сміттєзвалище;
    - Господарство СКП «Міськліфтсвітло».

  Ці об’єкти будуть презентовані делегації з метою їх обстеження на предмет інвестиційної привабливості та можливого застосування технологій і обладнання  голландських компаній, представники яких приймають участь у даному візиті.
Кам'янець-Подільська міська рада

Додав(ла): -ljova- | Переглядів: 460
Коментарів: 0


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Підприємства

  СІТІБРЕНD
  Оріон, кафе
  Кам'янець-Подільський електромеханічний з...
  Дукат, фірма
  Музей грошей

Оголошення

  Обслуживание персональных компьютеров и ноутб...
  Дерев'яні, металеві сходи Кам’янець-Поділ...
  Будівництво басейнів Кам’янець-Подільський.
  СТРАХОВКИ на ВІЗИ!
  Жалюзі, ролети Кам’янець-Подільський

Коментарі

  Магазин - це кошмар. Купили телефон Lenovo, ц...
911 комп`ютерна техніка
  яка ціна Iphone 5? і чи можна взяти в кредит ...
911 комп`ютерна техніка
  У вас є Lenovo A528?
911 комп`ютерна техніка
  Відпочивали в серпні. Дорога - жах, краще їха...
Сонячна Долина, садиба смт Стара Ушиця
  03849 3-12-51
Автовокзал Кам'янець-Подільський
Copyright Kam-Pod.in.ua © 2008-2018.


При використанні матеріалів сайту, гіпер-посилання на kam-pod.in.ua обов'язкове.